13 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
ЕкоДімБуд - будівництво та реставрація дерев'яних будинків
+380 67 572 13 13
+380 (67) 572-13-13
+380 (50) 618-28-28

Проектування дерев'яного будинку

Проектування дерев'яного будинку

Будівництво дерев'яного будинку – це послідовний і багатоступінчастий процес. Першою й найбільш важливою його стадією є проектування. Даний етап будівництва є особливо значущим. Адже проектування дозволяє сформувати зовнішній образ будівлі, внутрішнє планування і безпосереднє розташування його на відведеній для будівництва території. Від правильності складання проекту передбачуваного будівлі залежить комфортність і зручність проживання майбутніх новоселів.


Метою проектування є створення житла, відповідного потребам замовника. Для того щоб бажаний образ будівлі збігся з дійсним, необхідно продумати і спланувати всі необхідні деталі проведення будівництва. Зібрану та оброблену інформацію аналізують і фіксують, тим самим готують проект передбачуваного будівництва.


Проектування дерев'яних будинків здійснюється в кілька етапів. В першу чергу, розробляється ескіз майбутнього будинку. На даній стадії будівництва визначається, яким буде зовнішній вигляд самого будинку і його внутрішнє планування. Ескіз включає в себе план фундаменту, покрівлі, прив'язки будівлі до певного місця на ділянці. Наступний етап проектування — архітектурно – будівельна частина. Він же є найскладнішим з усіх. Дана стадія проектування передбачає складання конструктивного плану будинки, а також схеми балок, покрівлі і т. д. з використанням креслень. І, нарешті, на третьому етапі проектуються внутрішні інженерні мережі – система каналізації, водопостачання, вентиляція і т. д.


Слід зазначити, що проектування дерев'яного будинку є дуже відповідальною роботою. Адже від того, наскільки грамотно і правильно вона буде спланована, залежить весь процес здійснення будівництва в цілому. А якісне новозбудоване будівля, в свою чергу, є запорукою комфортного проживання самих домовласників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner